MENU

Pejabat Yang DiPertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Yang Dipertua MDHT Osman Bin A.Bakar Yang Dipertua 09-6811149 osman@terengganu.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Setiausaha MDHT Tuan Haji Lukema Meri Bin Salleh Setiausaha 09-681-1464 lukema@terengganu.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Deraman bin Abdullah Deraman bin Abdullah Pembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi 09-6811149 deramanabdullah@terengganu.gov.my
- Penolong Pegawai Tadbir (PSU) 09-6811149
Bahagian Penguatkuasaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Rashidi bin Raseli Ahmad Rashidi Bin Raseli Penolong Pegawai Tadbir (Bahagian Penguatkuasa) 09-6811149 rashidi88@terengganu.gov.my
En. Abu Bakar bin Mohamad Abu Bakar bin Mohamad Pembantu Penguatkuasa 09-6811149 abakar@terengganu.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Mohd Asparizan Aznan bin Abd Halim Mohd Asparizan Aznan bin Abdul Halim Juruteknik Komputer 09-6811149 asparizan@terengganu.gov.my
Jabatan Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Armelia Heryanti binti Abdullah Armelia Heryanti binti Abdullah Penolong Akauntan 09-6811149 armelia@terengganu.gov.my
Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn. Maimun binti Ahmad Maimun binti Ahmad Penolong Pegawai Penilaian 09-6811149 maimun@terengganu.gov.my
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tengku Amilrul Izzat bin Ku Mat Tengku Amilrul Izzat Bin Ku Mat Penolong Jurutera 09-6811149 Tengkuamirul@terengganu.gov.my